Infrapanely

 Infrapanely pracují na principu tepelných vln, které vychází z topné karbonové desky uvnitř panelu napájené ze sítě. Infrapanely akumulují zdivo do hloubky a stěny tím udrží mnohem déle teplo v místnosti nežli vzduch. Při větraní pak dochází k opětovnému, rychlému ohřátí vzduchu od okolních stěn. Stěny jsou vyhřáté, nakumulované a vysušené. Zdivo kolem nás vyzařuje teplo a místnosti tak není třeba přetápět. K tepelné pohodě nám stačí o 2-3°C méně než jsme byli doposud zvyklí. 

 Použitím topných panelů získáte výhodnější sazbu D45d, která dokáže uspořit velkou část finančních prostředků za běžnou spotřebu elektřiny.

 Infrapanely představují moderním způsob vytápění, které lze využít v bytech, rodinných domech, kancelářích, restauracích, ale i ve větších prostorách jako jsou sportovní haly, obchodní domy nebo průmyslové haly.

 Infrapanely Proficomfort jsou v současnosti špičkou sálavého vytápění, oceněné řadou spokojených zákazníků. Jsou řádně certifikovány Elektrotechnickým zkušebním ústavem EZU a CE. Kvalitu karbonové topné desky výrobce stvrzuje zárukou v délce 60 měsíců. Pozor!! Jedná se o český výrobek.

Design

Infrapanely jsou oblíbené i díky svému designu. Zbavíte se tak nevzhledných a zastaralých radiátorů. Topné panely Proficomfort mohou být různě barevné, obrázkové, můžete si navrhnout vlastní motiv nebo Vaši fotografii. Na výběr máme několik typů rámu, mohou však být i bezrámové nebo vestavné (do sádrokartonu). Infra panely jsou i zrcadlové. Topné zrcadlo se Vám nerosí a Vy přitom vnímáte rovnoměrné příjemné teplo v celé koupelně.

Montáž

Montáž infrapanelů má také své výhody, je totiž velmi jednoduchá. Topné panely se připevní na strop či na zeď a zapojí do sítě.

Typy Infrapanelů

Infrapanely Proficomfort - nejčastěji používané topné panely. Používají se pro vytápění bytů, rodinných domů, chat, restaurací, kanceláří atd. Díky širokému výběru si můžete vybrat design ušitý na míru Vaší domácnosti.

Sálavé průmyslové panely - panely konstruované pro větší prostory s výškou stropu nad 3,2m. Montují se na strop a jsou vyrobené z ocelového lakovaného nebo nerezového plechu. Ideální pro použití v průmyslových halách, tělocvičnách, zimních zahradách či zemědělských objektech.

Halogenové zářiče Sunline - jsou vhodné pro vytápění venkovních teras či výrobních prostor.

Výhody Infrapanelů

  • Úspora elektrické energie
  • Nižší pořizovací náklady
  • Moderní design
  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbové
  • Nevíří vzduch (vhodné pro alergiky)
  • Vysouší zdivo
  • Jednoduchá montáž
  • Nižší pořizovací náklady
  • Montáž bez nutnosti stavebních úprav


Rádi Vám sestavíme nezávaznou nabídku na info@infra-topeni.cz